ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
سی پنل در پباده سازی وب دستگاه چاپ بنر چیست؟

سی پنل در پباده سازی وب دستگاه چاپ بنر چیست؟

دوشنبه 29 خرداد 1396
23:52
5: تعداد بازدید

CPanel در طراحی تارنما چه نقشی دارد؟! دستگاه چاپ بنر دسته دوم مطلقا پیش آمده که در فرایند ی طراحی وب دستگاه چاپ بنر واژه و کلمه ی سی پنل به گوشتان بخورد البته ممکن است که اطلاعاتی درباره‌ی آن نداشته باشید . در هنگام پباده سازی وب دستگاه چاپ بنر طراحان از اصطلاحات تخصصی اکثری منفعت می کنند که با بعضی از آن‌ها آشنا می باشید و برخی برای شما حیران کننده است و احتمالا معنا آن را نپرسید که چه چیزی میباشد و چه سعی در وب دستگاه چاپ بنر دارااست . هم اکنون به‌این قضیه می پردازیم که سی پنل چیست!تعریفی کوتاه از سی پنل در پباده سازی تارنما

سی پنل یک برنامه یا این که ابزار کاربردی است که به شما امکان مدیریت را میدهد . سی پنل یک کنترل پنل برای لینوکس است که از دارای شهرت ترین در اختیار گرفتن پنل ها در دنیای میزبانی وب هم به حساب می آید . یک در اختیار گرفتن پنل امریکایی است که به جهت گرافیک آن و هم استفاده کننده پسند بودن پر اسم و رسم شده‌است و این دارای شهرت بودن را از تجهیزات خویش به دست نیاورده است . سی پنل از دو بخش کاربر و نماینده تشکیل شده که به هریک قابلیت و امکان مدیریت بر روی هاست را مبتنی بر می داند هایشان میدهد . یک قسمت کاربر اختصاصی برای شخصی که هاست را خریداری کرده و یک بخش نماینده که مختص نماینگان فروش هاست است .


تجهیزات و سعی ها بخش مدیریت و نماینده

می خواهیم امکانات و کارایی های موجود در بخش مدیر و نماینده را با هم تحلیل کنیم . در بخش نماینده این امکان موجود است که پنلی برای کاربر آماده کند و خود از سعی های مو جود در آن فایده مند باشد , کاربران را دسته بندی نماید و یا این که پسوردشان را تغییر‌و تحول دهد . پکیج گزینه بهره استفاده کننده را تغییر دهد و در نهایت کاربر جدیدی را ساخت یا این که حذف کند . مدیریت هم به عبارتی تجهیزات و همت های بخش نماینده را داراست و می تواند بخش استفاده کننده و یا این که نماینده ارائه دهد .

تحریر و تنظیم شده در واحد توسعه و گسترش شرکت طراحی وب دستگاه چاپ بنر دستگاه برش لیزری

ارائه دهنده خدمات طراحی نرم افزار موبایل و کلاسهای فراگیری طراحی وب دستگاه چاپ بنر


برچسب ها: دستگاه چاپ ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دستگاه چاپ بنر ارزان است. | طراح قالب: آوازک