ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
سی پنل در طراحی وب دستگاه چاپ بنر چیست؟

سی پنل در طراحی وب دستگاه چاپ بنر چیست؟

سه شنبه 30 خرداد 1396
1:12
5: تعداد بازدید

CPanel در پباده سازی تارنما چه نقشی دارد؟! دستگاه چاپ بنر و فلکس دست دوم حتما پیش آمده که در فرایند ی پباده سازی دستگاه چاپ بنر کلمه ی سی پنل به گوشتان بخورد ولی احتمالا که اطلاعاتی در خصوص آن نداشته باشید . در هنگام پباده سازی وب دستگاه چاپ بنر طراحان از اصطلاحات تخصصی بسیاری به کار گیری می نمایند که با برخی از آنها آشنا میباشید و برخی برای شما گیج کننده است و احتمالا مضمون‌ آن را نپرسید که چه چیزی میباشد و چه عملکرد در وب دستگاه چاپ بنر دارد . درحال حاضر بدین موضوع می پردازیم که سی پنل چیست!


تعریفی کوتاه از سی پنل در طراحی وب دستگاه چاپ بنر

سی پنل یک برنامه یا ابزار کاربردی است که به شما قابلیت و امکان مدیر را می دهد . سی پنل یک در دست گرفتن پنل برای لینوکس است که از دارای شهرت ترین در دست گرفتن پنل ها در دنیای میزبانی اینترنت هم به حساب می آید . یک در اختیار گرفتن پنل امریکایی است که به جهت گرافیک آن و هم استفاده کننده پسند بودن مشهور شده است و این دارای شهرت بودن را از امکانات خویش به دست نیاورده است . سی پنل از دو بخش کاربر و نماینده درست شده که به هرمورد امکان رئیس بر روی هاست را بر اساس دانسته هایشان می دهد . یک قسمت کاربر منحصر به فرد برای فردی که هاست را خریداری کرده و یک قسمت نماینده که مختص نماینگان فروش هاست است .


امکانات و کارایی ها بخش مدیر و نماینده

می‌خواهیم امکانات و عملکرد های مو جود در بخش رئیس و نماینده را با نیز تحلیل کنیم . در بخش نماینده این قابلیت هست که پنلی برای کاربر آماده کند و خویش از تلاش های مو جود در آن بهره مند باشد , یوزرها را مدل بندی نماید و یا پسوردشان را تغییر‌و تحول دهد . پکیج گزینه استعمال استفاده کننده را تغییر تحول دهد و در غایت کاربر جدیدی را ساخت یا حذف کند . مدیر نیز همان تجهیزات و همت های بخش نماینده را داراست و می تواند بخش کاربر و یا این که نماینده ارائه دهد .


تحریر و تنظیم شده در واحد توسعه کمپانی طراحی وب دستگاه چاپ بنر دستگاه برش لیزری

ارائه دهنده سرویس ها طراحی اپلیکیشن گوشی و کلاسهای آموزش پباده سازی تارنما


برچسب ها: دستگاه چاپ ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دستگاه چاپ بنر ارزان است. | طراح قالب: آوازک