ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
چند ضابطه در تایپوگرافی برای پباده سازی تارنما در گوشی

چند ضابطه در تایپوگرافی برای پباده سازی تارنما در گوشی

سه شنبه 30 خرداد 1396
2:38
5: تعداد بازدید

چند ضابطه در تایپوگرافی برای پباده سازی وب دستگاه چاپ بنر در تلفن همراه : در تایپوگرافی حجم مطالب اندک می شود . وقتی که شما به صورت بی واسطه به نوشته نگاه می کنید واجب نمی‌باشد که به نصیب مختلفی از متن بروید . چشم شما یک جنبش سریعی بین 2 نقطه ی اثبات و نزدیک به هم را انجام می دهد . دیگر به نیاز ندارید که تک تک واژه و کلمه ها یا این که کلمات را بخوانید زیرا جزو نوشته را به‌سرعت می‌بینید و از طریق ذهن استارت به تعبیر و تفسیر آن نوشته می کنید . در‌صورتی‌که ذهن شما نتواند آن را تشخیص دهد به شما امر رجوع به بخش قبل را می‌دهد و در آن دوره است که با دقت بیشتری به کلمه و واژه نگاه میکنید .


در تایپوگرافی فضای قابل قبولی را به ان اختصاص دهید

برای طراحی دستگاه چاپ بنر در تلفن همراه با به کارگیری از تایپوگرافی سعی در آن داشته باشید که برای عبارات و اطرافشان فضای کافی را اختصاص دهید . در تایپوگرافی فاصله های خاص و مقداری لا به لا حروف , لغت ها و خطوط وجود د ارد و برای این در صفحه ها گوشی به خیر و خوبی به لحاظ برسد می بایست به سلسله مراتب آن‌ها توجه ویژه ای داشته باشید . گزینش مسافت صحیح میان آن‌ها از نوروروشنایی ارگانیک تلفن همراه برای خواندن شان هم حساس خیس است .


پباده سازی در تایپوگرافی را به طور نرم انجام دهید

در شرایطی که طراحی شما بسیار نرم باشد موقع نگاه کردن به نوشته بالایی پریدن به نوشته پایینی را مشقت بار می کند . در صورتی هم فراوان مشقت بار پباده سازی شود باز هم با همان مشکل بر میخوریم . در حین پباده سازی می بایست این را در لحاظ داشت که قسمت های سخت را قابل انعطاف کنید تا کاربرانی که آن را می‌بینند چشمانشان همانند دریایی آرام بر روی لغت ها تکان کند . عموما در تایپوگرافی مسافت ی خاصی را لا به لا خطوط در نظر می گیرند ولی زمانه استعمال از آن برای پباده سازی وب دستگاه چاپ بنر در تلفن همراه بایستی فاصله ی آن را مقداری ناچیز فرمایید تا به خوبی قابل خواندن باشند .


تحریر و تنظیم شده در واحد توسعه شرکت پباده سازی دستگاه چاپ بنر دستگاه برش لیزری

ارائه دهنده خدمات پباده سازی نرم افزار تلفن همراه و کلاسهای یادگرفتن پباده سازی دستگاه چاپ بنر دستگاه چاپ بنر کونیکا


برچسب ها: دستگاه چاپ ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دستگاه چاپ بنر ارزان است. | طراح قالب: آوازک