ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
در طراحی وب دستگاه چاپ بنر آیا خوبتر است به ظاهر آن توجه کنیم یا محتوا

در طراحی وب دستگاه چاپ بنر آیا خوبتر است به ظاهر آن توجه کنیم یا محتوا

سه شنبه 30 خرداد 1396
3:03
5: تعداد بازدید

در پباده سازی تارنما آیا بهتر است ظاهرا آن اعتنا کنیم یا محتوا : فرض می کنیم که پروژه پباده سازی وب دستگاه چاپ بنر جدیدی را تحویل گرفته اید و کارفرمای شما قصد این را دارااست که بعداز اتمام کار خودش تارنما را مدیر کند و در آن اطلاعات وارد نماید . در فیض شما هیچ پیش زمینه ای از محتوایی که قرار است وارد وب دستگاه چاپ بنر شود را ندارید . شما مجبورید که دستگاه چاپ بنر را مبنی بر تعدادی داده ها تکمیل نمائید و عموما این اطلاعات را از وب دستگاه چاپ بنر مثال ای که صاحب کار معرفی کرده الگو برداری می‌کنید و بر اساس آن صفحات و جانمایی مطالب و همت ها را انتخاب می‌کنیم و دستگاه چاپ بنر را پباده سازی کرده و تحویل می دهید .چه مشکلاتی پیش می آید؟
پس از تحویل طراحی وب دستگاه چاپ بنر به مشتری و پیاده سازی مطالب و داده ها به وسیله صاحب کار شما به ایراد بر می خورید . مشکلاتی از قبیل اینکه برای جزء مقاله گذاری ها 160 کاراکتر را پیش گویی و پیاده سازی کرده اید البته اکنون به تعداد کاراکتر بیش تر نیاز دارید یا این که برای مثال تیتر مطالب یا این که صفحه ها نسبت به گوشه ای که در نظر گرفته اید طولانی تر است و از جایگاه خود بیرون زده و شکل ظاهری وب دستگاه چاپ بنر را برهم میزند .


حالا در‌حالتی که مطالب متبوع صاحب کار را در اختیار داشته یاشید و مبنی بر آن پباده سازی دستگاه چاپ بنر خویش را انجام دهید باز نیز تا انتهای کار احتمال دارد که صاحبکار مطالب را مبنی بر نیاز خویش تغییر دهد و گشوده نیز شما به ایراد می خورید . صحت دارد که داشتن مطالب کمک متعددی می نماید اما ساخت ایراد را قطع نمیکند .برای توقف از این معضلات چه کنیم؟
بهترین روش برای حل این گونه مشکل‌ها طراحی وب دستگاه چاپ بنر به طور فرضی قبل از استارت کار است . شما بایستی به طور کل نیا مشتری و سلایق و هدف ها آن را برای طراحی دستگاه چاپ بنر بدست آورید . بعد از آن یک شمای کلی از تارنما پایانی را برای کارفرای خود شرح دهید تا یک ذهنیت عامی نسبت به وب دستگاه چاپ بنر خود داسته باشد و در نهایت وب دستگاه چاپ بنر مورد نظر را طراحی کنید . به این شکل در آخر کار مشکلات را به دست کم می‌رسانید .

تحریر و تنظیم شده در واحد گسترش شرکت پباده سازی دستگاه چاپ بنر دستگاه برش لیزری

ارائه دهنده سرویس ها پباده سازی نرم افزار موبایل و کلاسهای فراگیری پباده سازی وب دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر استوک


برچسب ها: دستگاه چاپ ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دستگاه چاپ بنر ارزان است. | طراح قالب: آوازک