ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
سی پنل در طراحی وب دستگاه چاپ بنر چیست؟

سی پنل در طراحی وب دستگاه چاپ بنر چیست؟

سه شنبه 30 خرداد 1396
3:32
5: تعداد بازدید

CPanel در پباده سازی وب دستگاه چاپ بنر چه نقشی دارد؟! مطلقا اتفاق افتاده که در مراحل ی پباده سازی تارنما کلمه ی سی پنل به گوشتان بخورد اما ممکن است که اطلاعاتی راجع‌به آن نداشته باشید . در هنگام پباده سازی وب دستگاه چاپ بنر طراحان از اصطلاحات تخصصی بسیاری استفاده می نمایند که با بعضی از آنها آشنا میباشید و بعضا برای شما سرگردان کننده است و ممکن است مفهوم آن را نپرسید که چه چیزی وجود دارد و چه تلاش در تارنما داراست . درحال حاضر به این مسئله میپردازیم که سی پنل چیست!


تعریفی کوتاه از سی پنل در پباده سازی دستگاه چاپ بنر

سی پنل یک برنامه یا ابزار کاربردی است که به شما امکان مدیریت را می‌دهد . سی پنل یک کنترل پنل برای لینوکس است که از مشهور ترین کنترل پنل ها در دنیای میزبانی وب هم به حساب می آید . یک کنترل پنل امریکایی است که به جهت گرافیک آن و هم کاربر پسند بودن مشهور شده‌است و این معروف بودن را از تجهیزات خویش به دست نیاورده است . سی پنل از دو بخش کاربر و نماینده درست شده که به هرمورد قابلیت رئیس بر روی هاست را بر اساس دانسته هایشان می دهد . یک قسمت کاربر منحصر به فرد برای شخصی که هاست را خریداری کرده و یک بخش نماینده که مختص نماینگان فروش هاست است .


امکانات و عملکرد ها بخش رئیس و نماینده


میخواهیم امکانات و سعی های جانور در بخش مدیر و نماینده را با هم بازبینی کنیم . در بخش نماینده این قابلیت موجود است که پنلی برای کاربر فراهم نماید و خویش از کارایی های مو جود در آن استفاده مند باشد , کاربران را نوع بندی کند و یا پسوردشان را تغییر تحول دهد . پکیج زمینه استعمال کاربر را تغییر‌و تحول دهد و در نهایت کاربر جدیدی را ایجاد یا این که حذف نماید . مدیر نیز همان تجهیزات و همت های بخش نماینده را داراست و میتواند بخش استفاده کننده و یا نماینده ارائه دهد .

تحریر و تنظیم شده در واحد بسط کمپانی طراحی وب دستگاه چاپ بنر دستگاه برش لیزری

ارائه دهنده سرویس ها طراحی اپلیکیشن تلفن همراه و کلاسهای آموزش پباده سازی وب دستگاه چاپ بنر دستگاه چاپ بنر قیمت


برچسب ها: دستگاه چاپ ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دستگاه چاپ بنر ارزان است. | طراح قالب: آوازک